Утепление Фасадов Киев - Цена 249 грн. - утеплення стен пенопластом в Киеве

Факторы влияющие на цену утепления фасада в Киеве

СТОИМОСТЬ работ в 2018-2019 г. и ФАКТОРЫ ВЛИЯЮЩИЕ НА ЦЕНУ утепления фасада пенопластом снаружи в Киеве 

   Утепление фасадов Киев стоимость работ в 2018-2019 г. цена за 1 кв. 

Утепление фасадов Киев http://utepleniefasadov.io.ua/

 

Вартість ЯКІСНИХ робіт по зовнішньому утепленню фасаду в Києві, навесні 2018-2019 року складає в середньому від 350 гривень за м. кв.
БЕЗКОШТОВНИЙ виклик Замірника (063) 144-10-10

Що впливає на ціну утеплення фасаду?


1. Матеріали, які будуть використовуватися для утеплення фасаду. Є 4 сегмента матеріалів для утеплення 0-халтура,1-економ, 2-стандарт, 3-еталон якості. Як правило все що роблять за ціною нижче 300 гривень, на малій квадратуру це варіант 0.

2. Площа утеплення (загальна квадратура), чим більше квадратура - тим менше ціна за квадратний метр. Ми надаємо хороші знижки при великих обсягах для всіх наших клієнтів. Підключайте сусідів, отримуйте економію коштів і теплі стіни будинку.

3. Ділянка фасаду будівлі - торцева стіна, балкон (робота над балконами завжди складніше і небезпечніше, якщо балкон П-подібний необхідно працювати з 3 різних сторін на кожну з них окремо завішуючи мотузки + існує небезпека пошкодження мотузок козирком - відливом балкона останнього поверху, тому балкони завжди вважаються окремо або зовсім за іншою ціною), лоджія, фасад квартири з вікнами.


4.  Архітектура й оздоблення будівлі - наявність обсипалась плитки (необхідно збивати), що стирчать цеглини на торці будинку, всілякі переходи, кути, криві стіни, колони і т. д., також збільшують ціну робіт.

5. Наявність важких елементів, які створюють перешкоди і труднощі в роботі - кондиціонери, супутникові антени, труби котлів, парапети і козирки.

6. Поверх - як правило самий останній поверх - найдорожчий, оскільки потрібно більше сил і часу для його утеплення короткими ділянками фасаду, що обмежена розносом мотузок при роботі маятником. Перший поверх коштує дешевше.

7.  Виконавці робіт - професіонали - фасадчики, завжди в ціні, оскільки в змозі виконати бездоганно - якісно ту роботу, за яку ви платите гроші, і видати той результат, якого ви очікуєте. Наркомани, алкоголіки, халтурники і т. д. - це якраз з категорії ПОДЕШЕВШЕ, такі замовники в основному в будь-якому випадку втрачають свої гроші, викидаючи їх на вітер або просто даруючи горі майстрам, які беруть гроші і зникають. Але навіть якщо не пропадають)) то кінцеві, плачевні результати їх робіт по утепленню стін можна подивитися тут - ХАЛТУРА УТЕПЛЕННЯ і ТУТ

8.  Дах вашого будинку - плоска, або шиферна (будиночком). Роботи по навішуванні мотузок на шиферному даху проводити небезпечно і трудомістко, все це відображається на ціні.

9. Гарантія, що надається на Ваш фасад. Усна або письмова, якщо письмова то на який термін 2, 5 або 10 років.

10. Форма оплати (готівка, безготівка).

11. Технологія робіт (пиріг вашого утеплення), чим більше додаткових етапів виконання робіт, (подвійна шпаклівка, грунтовка кварц грунтом, затирка короїда, подвійна фарбування, підбір кольору за бажанням замовника і т. д.) тим більше вартість за м. кв.

12.  Особливі побажання і капризи замовника (фарбування фасаду прапор України або в сіро-буро-малиновий в цяточку, фасадний декор - русти, колони, пілястри, арки і т. д.)).

13. Нижня ділянка будівлі, над яким будуть виконуватися роботи по утепленню фасадів. Якщо внизу будинку, в радіусі падіння матеріалів для утеплення, інструменту, або підручних засобів промислового альпініста знаходяться банки, аптеки, офіси, стоянки машин, ресторани, арки (з великим трафіком людей тощо), то такі роботи слід проводити вкрай обережно попередньо максимально убезпечивши зону падіння і щомиті сповіщаючи знаходяться знизу людей про можливий ризик, як у фільмі - ТИ ТУДИ НЕ ХАДЫ, ТИ СЮДИ ХАДЫ, А ТО СНІГ ДОВБЕШКА ПОТРАПИТЬ-ЗОВСІМ БОЛЯЧЕ БУДЕ, так і тут)).


14.  Час року 2018-2019 проведення фасадних робіт - як правило, весна - це не сезон і ціна дешевше, влітку дуже жарко, особливо якщо фасад на сонці, то ціна зростає, повірте цілий день під сонце в +35 працювати нууу дуууже важко, осінь - пік робіт, сезон утеплення, всі починають згадувати, що скоро зима, газ найдорожчий а попі хочеться тепла і телефонують з проханням зробити вже вчора - ну тут вже вибачайте, час коштує грошей. Ну і, якщо є гостра необхідність проводити роботи взимку або при температурі нижче 5 градусів Цельсія, то це теж, значно збільшує ціну.

15.  Обробка віконних укосів, якщо укоси шпаклюються, армуються куточком зі скло сіткою, і зверху покриваються короїдом чи фарбуються, то ціна цих робіт входить в загальну квадратуру фасаду, якщо ж необхідно додатково утеплити укіс пінопластом 2-кою, за додаткову плату.

16. Відливи на підвіконнях. Якщо ваші відливи широкі, і накривають пінопласт з запасом, їх заміну немає необхідності, якщо ж ні, то заміна віконного відливу проводиться за додаткову плату.

17. Місце знаходження (віддаленість) об'єкта. При нинішніх цінах на паливо, віддалені об'єкти, особливо за місто, неминуче ведуть до збільшення в ціні на транспортні витрати.

18. Ставлення замовника до майстрів, які висять за вікном, на спеці або холоді, ситі або в голоді)), напуває він їх чаєм пригощає бутербродом, якщо пригощає то з ковбасою чи...?)). При рясному кількості бутербродів з ковбасою, замовник може розраховувати на додаткову знижку).

Ось начебто і всі) фактори, які впливають на вартість утеплення фасаду.


   Як Ви бачите, ціна на утеплення фасаду часто є лише приблизною,

залежить від багатьох факторів і остаточну вартість робіт по зовнішньому утепленню фасаду в Києві, можна дізнатися зателефонувавши по телефону (063) 144-10-10 безкоштовно викликавши замірника до вас на об'єкт.


   Після чого, ви отримаєте допомогу у підборі матеріалів для утеплення стін і дізнаєтеся остаточну, загальну вартість робіт абсолютно безкоштовно від компанії Теплий Дім.

 

 Завжди раді новим клієнтам і співпраці, чекаємо Ваших дзвінків!

 

Понравилась статья? коментируй и делись с друзьями ))Обновлен 04 ноя 2017. Создан 21 апр 2015  Комментарии       
Всего 1, последний 3 года назад
utepleniefasadov 21 апр 2015 ответить
Коментируем)
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Каталог сайтов Всего.RU 2015-2018 © Все права защищены | ООО Теплый Дом. Утепление фасадов квартир Киев. Сайт не является публичной офертой и не несет ответственности за выполнение обязательств подрядчика.