Утепление Фасадов Киев - Цена 249 грн. - утеплення стен пенопластом в Киеве

Кредит на утеплення
Ставь лайк - поделись с друзьями!


Кредит на утеплення фасаду будинку від Ощадбанку і Укргазбанку

 

  Кредит на утеплення. У 2015 році Українцям почали видавати кредити на утеплення фасадів квартир та будинків за державною програмою утеплення 2015, яка також буде діяти і в 2016 році.

 

  Скільки компенсують? Фізичним особам для утеплення фасаду приватного будинку держава компенсує 30 процентів від вартості матеріалів для утеплення.

  Для утеплення багатоповерхових будівель ОСББ - держава повертає 40 відсотків від вартості матеріалів.

  Для тих хто отримує субсидію можливо отримати 70 відсотків компенсації.

 

  Скільки кредитують? Максимальна сума кредитування складає 50000,00 тисяч гривень.

 

  Як узяти кредит? Отримуйте у ВИКОНАВЦЯ РОБІТ З УТЕПЛЕННЯ рахунок фактуру на матеріали, візміть паспорт, код, та довідку про доходи, зверніться до будь якого відділеня Ощадбанку чи Укргазбанку, отримуйте рішення про видання кредиту на протязі дні, потім сплачуєте початковий внесок, та комісію банку і отримуєте КРЕДИТ НА УТЕПЛЕННЯ.

 

  Хто може узяти кредит? Кредит може узяти громадянин України досягший 18 річного віку, офіційно працюючий, чим більше буде зазначена сума заробітньої платні у довідці про доходи тим більше банк зможе видасти кредит на матеріали.


Дізнатись більше про КРЕДИТ НА УТЕПЛЕННЯ ФАСАДУ

 Создан 12 ноя 2015Каталог сайтов Всего.RU 2015-2018 © Все права защищены | ООО Теплый Дом. Утепление фасадов квартир Киев. Сайт не является публичной офертой и не несет ответственности за выполнение обязательств подрядчика.